Blog

adana-klima-bakimi

Hiç Klima Bakımı yaptırmadıysanız, bir klima ünitesinin kalitesinin ne kadar iyi değerlendirilebileceğinin farkında olmayabilirsiniz.  Klimanın taşınabilirliği, BTU değerlendirmesi veya kullanılabileceği maksimum alan oldukça önemlidir. Bununla birlikte, genellikle göz ardı edilen şey, ev sahipleri için klima bakımının, özellikle de devam eden bakımın, iyi bir yatırım olarak kabul edilmediğidir. Ancak klima bakımı yaptırmak klimanızın kalitesini arttıracak ve ömrünü uzatacaktır.

Düzenli Adana klima bakımı ve bileşik servis hizmetleriyle, klima üniteniz için yılda bir kez bakım yapılması, temizlemesi ve incelemesi mümkündür. Aksoy Klima, bu işlemi yapmak için kaliteli bir denetimle mümkün olduğunca sorunsuz ve kapsamlı hale getirebilir. Aksoy Klima Servisi, aşağıdakiler dahil, bakımlı bir klima sisteminin taşıması gereken tüm özellikleri sağlar:

  • Gelişmiş Enerji Verimliliği: Düzgün bir şekilde korunan klima sistemleri, yanlış bir şekilde tutulanlardan %20 daha verimli çalışır.
  • Düşük Enerji Faturaları: Düzenli klima bakımı, enerji maliyetlerinde %50’ye varan oranda tasarruf sağlayabilir, üniteniz aynı çıkışı üretmek için çok fazla çalışmaz ve enerji harcama oranı düşer.
  • Uzatılmış Ünite Ömrü: Sürekli yenilenen klima üniteleri, acil durum klima bakımlarından geçen üniteler 8 ila 12 yıl daha uzun ömürlüdür.

Adana’daki En İyi Klima Bakım Uzmanlarına Güvenin — Aksoy Klima için, özellikle yazın sıcak günlerinde bölgedeki ev sahiplerini ve ticari alanları konforlu tutmak çok önemlidir.

BİR YORUM BIRAK

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonAra