Blog

en-iyi-adana-klima-servisi

Adana’daki sıcak yaz aylarında, evinizi serin ve konforlu tutmak için Aksoy Klima Servisi’ne güvenebilirsiniz. Deneyimli personellerimiz ihtiyaçlarınızı karşılamak için üstün hizmet vermeye hazırdır.

Tüm marka ve modellerde hem konut hem de ticari klima sistemleri tamir hizmetleri sunmaktayız. Klima ünitenizin ömrünü uzatmak ve verimli çalışmasını sağlamak için klimanız düzenli olarak temizlenmeli ve kontrol edilmelidir. Eğitimli ve sertifikalı klima servis teknisyenlerimizden oluşan ekibimiz, herhangi bir konut veya ticari klima sistemleri için sorun gidermede, onarmada, değiştirmede ve temizlemede size yardımcı olmak için buradadır.

Klima sistemlerinin sorunsuz çalışmasını sağlamak için bakım ve servis gereksinimlerine dikkat edilmelidir. Adana Klima Servisi, sizi beklenmedik arızalardan kaynaklanan para ve baş ağrılarından da tasarruf edebilir!

En sık karşılaşılan Klima Arızaları

  • Klima sisteminiz, soğutucu akışkanın düşük olması/sızması, filtrenin tıkanması/kirlenmesi, kondansatörün tıkanması/kirlenmesi durumunda arızalanabilir.
  • Tutarsız çalışma döngüleri, kirli kondenser bobinleri (dış ünite) veya buharlaştırıcıların (iç ünite) neden olduğu en yaygın klima sorunları arasındadır.
  • Dış ünitelerin zayıf çalışması, genellikle yeterince yağlanmayan hareketli parçalardan ve aşırı enerji kullanımı kaynaklanır. Aşırı sürtünme, motorları ve fanları daha çok çalıştırabilir.
  • Elektrik kontrol hatası, klimanız sık sık açılıp kapandığında, bir sistem aşırı büyük olduğunda karşılaşılan bir durumdur. Klima motorunuzun akımını ve gerilimini ölçmenin yanı sıra bir bakım çağrısı sırasında elektrik bağlantılarınızda hata olup olmadığından emin olabilirsiniz.

Adana’daki en iyi klima servisi olarak, tüm sistem bileşenlerinin temizlenmesi ve kontrolünün yanı sıra, sonuçların yazılı bir raporunu, bir yıl boyunca parça ve işçilik indirimini ve bakım eksikliğinden kaynaklanan arızaları garanti etmemizi içerir.

BİR YORUM BIRAK

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonAra