Adana Klima Arıza

Yıllar geçtikçe eskiyen klimanızın arıza yapma olasılığı artar. Adana Klima arızalarından kaynaklanan yüksek tamir masrafları bakım yapılmadıkça artar. Periyodik kontrol yapılması cihaz anormalliklerinin gecikmeden belirlenmesini sağlar. Parçaların değiştirilmesi ve Adana klima arızalarının önlenmesi eski klimalarınızın performans kayıplarını en aza indirger ve sizi masraftan kurtarır.

Günümüzde sık karşılaştığımız Adana klima arızaları çeşitlilik göstermektedir ama ikiye bölmek istersek eğer yoğunlukla elektriksel arızalar ve mekanik arızalar oluşur. Bunların bazıları basit Adana klima arızaları olup arızayı kullanıcıların kendisi düzeltilebilir. Diğer arızalar ise klima bakım uzmanları tarafından kontrol edilmelidir. Olası klima arızalarında çözümü esnasında dikkat edilmezse ciddi kazalar olabilmektedir.

Eğer klimanız, uzaktan kumanda ile çalıştırılamıyorsa, iç ünite ve dış ünite fanları düzgün çalışıyor, fakat kompresör devreye girmiyorsa, iç ünite fanı ve kompresör fakat dış ünite fanı çalışmıyorsa, klimanız sadece soğutuyor veya sadece ısıtıyorsa ve buna benzer Adana klima arızalarından muzdaripseniz klima servisimize danışıp bakım hizmeti almanızı tavsiye ederiz.

Call Now ButtonAra