Blog

klima-temizligi

Klima kanallarınızı temizlemek, gereken tüm onarım ve bakımları nasıl izleyeceğinizi bilmiyorsanız, pek kolay bir iş olmayacaktır. Hava Isıtma ve İklimlendirme Uzmanları, bunun ne zaman ve neden evde bakım programınızın bir parçası olması gerektiğini bilir. Adana klima tamirinde uzun yıllara dayanan deneyimle, klimanızın daha uzun süre dayanıklı olmasını istiyoruz.

Kanal Temizlenmesinin Yararları

Astım ve Alerji risklerini azaltır. Polen, toz akarları ve diğer parçacıklar ailenizin soluduğu hava kanallarında bekler. Solunum sistemi öyküsü olan herhangi bir aile için temiz hava kanalı ve evde daha az semptom anlamına gelebilir.

Klima kanallarınızı temizlediğinizde, böceklerin ev veya yuva yapması için daha düşük bir şans vardır.

Ne Sıklıkta Temizlemelisiniz?

Gerçek profesyonel Adana klima servis firmalarını diğerlerinden ayırabileceğiniz yerdesiniz. Uzmanlar ve dürüst şirketler sadece evinizde kurulu sisteme bağlı olarak kanallarınızı her üç ila beş yılda bir temizlemenizi ister. Bir firma sizden daha sık temizlemenizi isterse, size karşı dürüst olmazlar ve gereksiz bakım çalışmaları için ödeme yapmanızı isterler.

Kanallar, sürekli olarak kullandıkları sırada döküntüleri ittikleri için, kendilerini bir miktar temizlerler. Bununla birlikte, birkaç yıl olduğu zaman, kanallarda ve gerçek temizliğe ihtiyaç duyan bazı kısımlarda birikme olacaktır.

BİR YORUM BIRAK

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonAra